جنبش عماریون فاراقلیطپنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸

بیانیه جنبش مهدویت عماریون فاراقلیط - جنبش عماریون فاراقلیط

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

جنبش عماریون

بیانیه جنبش مهدویت عماریون فاراقلیط

حجت الاسلام سید علی هاشمی

 

 

انا لله و انا الیه راجعون

حال، برای شهرم این آیه انا لله و انا الیه راجعون می خوانم؛ چرا که آینده شهرم با این وضع ، جز خراباتی ، شامی بیشتر باقی نخواهد ماند .

تا به کی به دنبال ناسیونالیسم گرایی و قومیت سالاری باشیم .

تا به کی دشتی ها بگویند ما فقط به همشهری خودمان و تنگستانی ها بگویند به همشهری خودمان رای می دهیم .

به والله قسم!

به والله قسم! این خلاف شریعت است؛  چرا که امیرالمومنین (ع) می فرماید: باید شایسته سالاری باشد. آن شخص که شایسته است ، نه آن شخص که از شهر ما است. چرا این کار را با ایدئولوژی و دین اسلام می کنیم؟ “مسلمانی به دین گبر تا کی”؟ وای به حال کسانی که به خاطر پول یا قومیت رای   می دهند .

اگر توجه کنید برخی افراد حسن بن علی (ع) راپس زدند که تفکراتشان برای جوامع بشری روشن است و برخی دیگر حسن بن علی (ع) را قبول کردند . آنانی که ایشان را پذیرفتند، می گفتند : حسن بن علی (ع) به ما از بیت المال مسلمین پول قرض می دهد. حسن بن علی (ع) از طائفه عظیم قریش و اقوام ماست و اگر پیروز شد در این جنگ به ما هم سود می رسد؛ یعنی یوتیلیتاریانیسم ((Utilitarianism و سود خواهی که زیرمجموعه فکری  پورتونیزم Opportunism)) یا فرصت طلبی  است و تمامی این ها در ناسیونالیسم گرها هویداست و این نفخه اهریمنی در قلب پلیدشان بقاء خواهد داشت .

گروه دیگر خوارج

گروه دیگر خوارج بودند؛ انسانهایی ماتریالیسم  که می گفتند باید با معاویه جنگید، پس باید برای قدرت گرفتن و بزرگ شدن یک رحم اجاره ای پیدا کنیم و چه جایی بهتر از لشکر حسن بن علی (ع)،

و بعد از آن لشکرامام حسن (ع) را در درون فرو پاشی می کنیم که همین هم شد . این نوع افراد در هر زمانی به دنبال آنانی هستند که به آن ها سودی برسد . و کاری به جامعه ندارند و این جا است که تفکرات اومانیستی آنان نمایان می شود. آنان کسانی هستند که از این نوع حرف ها که احادیث اهل البیت است، تفاسیر و قرائت دیگری دارند؛ چرا که لائیسیته و سکولاریسم در قلبشان ریشه دوانده است .

باید اشک های چشم خروشان شد

باید اشک های چشم خروشان شود و دل ها بسوزد به حال آن جوانانی  که در شهرمان التماس می کنند تا فردی پارتی آن بیچارگان و بینوایان شود و برده و بنده آن شخص شوند تا بر سر کار روند.

ای وای بر این جریانات سیاسی که می خواستند همدیگر را نقادی کنند، ولی به جای نقادی هم دیگر را تخریب کردند. به والله قسم! حضرت امام (ره) از همان روز اول با این نوع تفکرات تخریب گر مخالف بود و نقاد ها را می خواست، اما صدمه این جریانات فکری مخرب را مردم خوردند؛ گناه این جوانان بیکار که برخی از آنان معتاد شدند و برخی دیگر به الوان مختلفی از مفاسداخلاقی کشیده شدند چیست ؟

چه جریانی پاسخگو است؟

آن تفکرات مخرّب در بالا لبخند می زنند و مردم عوام بر سر هم می زنند که این نمایانگر نقادی نیست و نمایان گر تخریب است .

کلام خود را مختصر کنم

کلام خود را مختصر کنم برای شما مهدی یاوران عزیز! ای دوست داران اسلام! در این انتخابات با جستجو کردن و انتخاب کردن نماینده اصلح و نه نماینده این حزب و آن حزب، قلب مهدی فاطمه (عج) را شاد کنیم و نه قلب اهریمنان را.

www.twelveimam313.com

نظرات و ارسال نظر